Poznaj smak tradycji

Nadbużańskie smaki to sklepy, które powstały z zamiłowania do wielowiekowej polskiej tradycji wędliniarskiej. Właściciele - Grzegorz i Janina Żyłowscy - podkreślają swoje zamiłowanie do naturalnych, ekologicznych i zdrowych produktów żywieniowych, co urzeczywistniają w doborze produktów do sklepów na terenie Warszawy.

Wyroby w naszych sklepach pochodzą od sprawdzonych dostawców z różnych regionów Polski. Produkty wędliniarskie są produkowane z wysoce wyselekcjonowanego mięsa wieprzowego, cielęcego i wołowego, peklowane z dodatkiem naturalnych przypraw oraz odpowiednio wędzone – dymem olchowym, bukowym lub jałowcowym bez konserwantów, według starych receptur i wieloletniej tradycji – z uśmiechem na twarzy opowiada właściciel sklepów – pan Grzegorz Żyłowski.

Asortyment naszych sklepów uzupełniamy wybornym pieczywem, nabiałem, szeroką gamą przetworów, garmażerką, miodami i innymi rarytasami najwyższej jakości.

Nasi dostawcy nie stosują żadnych barwników, wypełniaczy i dodatków chemicznych. Posiadamy również w asortymencie produkty bezglutenowe. Tradycyjne metody produkcji u naszych dostawców połączone są z dbałością o wysokie standardy higieniczne, stosowane w krajach unii europejskiej - zapewnia pan Grzegorz.

W naszych sklepach udoskonalono też nową formę sprzedaży w postaci składania zamówień na wybrane produkty, które można odebrać w wygodnej dla zamawiającego porze. Dowozimy również zamówienia na życzenie naszych klientów do domu.
Serdecznie zapraszamy na zakupy do naszych sklepów na terenie Warszawy:

ul. Floriańska 3
Praga Północ
ul. Żelazna 54
Wola
ul. Bukowińska 12
Mokotów

Wkrótce planujemy otwarcie nowych sklepów w Warszawie i poszerzenie ich asortymentu w produkty, kuszące swoim wykwintnym smakiem.