Razem dla „Etezji”

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas miłości i radości. To również dobra okazja, aby podzielić się tym, co mamy, z potrzebującymi, którzy mieszkają obok nas. Inicjatywa Mieszkańców Białołęki zachęca do włączenia się do akcji wsparcia na rzecz Ośrodka Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży „Etezja”.

Ośrodek mieści się na Białołęce przy ulicy Chlubnej. Mieszkają w nim dzieci oraz opiekujące się nimi kobiety, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej z powodu problemów mieszkaniowych, finansowych i rodzinnych. Aby wspomóc osoby zamieszkujące „Etezję”, białołęckie koło Inicjatywy Mieszkańców Warszawy wraz z klubem motocyklowym Iroquois FG Warszawa organizuje zbiórkę. Dzięki rozmowom z pracownikami ośrodka udało się stworzyć listę najbardziej potrzebnych artykułów. Jeśli chcą Państwo pomóc, to prosimy o przekazanie na rzecz „Etezji” następujących produktów:

- artykuły higieniczne dla kobiet i dzieci

- środki czystości

- produkty z długoterminową datą ważności

- dżemy, konserwy, pasztety, słodycze

- zabawki dla dzieci (niemowląt, przedszkolaków, uczniów)

Miejscami zbiórki są Bar Baryłka przy ul. Erazma z Zakroczymia 2A oraz Restauracja Ancymon przy ul. Porajów 12. Artykuły można przekazać również wolontariuszom Inicjatywy Mieszkańców Białołęki, którzy będą je zbierać w pobliżu sklepów i na terenie centrów handlowych w dzielnicy Białołęka aż do 22 grudnia.

Z góry dziękujemy za Państwa pomoc, ja zaś w imieniu naszego Stowarzyszenia życzę Państwu dużo radości, miłości i pokoju z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym 2014 roku.

Piotr Basiński
radny
Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy
piotr.basinski@imb.waw.pl
Inicjatywa Mieszkańców Warszawy
www.inicjatywa.waw.pl