Szybko do FACTORY Annopol

Po modernizacji trasy S-8 od węzła Powązkowska do węzła Modlińska czas podróży do centrum outletowego FACTORY Annopol znacznie się skrócił. Z dzielnic: Żoliborz, Bielany czy Białołęka przez zmodernizowaną trasę dojedziemy do FACTORY szybciej niż w 15 minut. Z Ochoty i Bemowa ten sam dystans pokonamy w mniej niż 20 minut. Dzięki sąsiadującej z FACTORY stacji kolejowej Warszawa Toruńska podróż pociągiem z centrum Warszawy zabierze nam tylko 15 minut.  

Gruntownie zmodernizowana trasa S-8 zbliżyła do wschodniej Warszawy, szczególnie Żoliborz i Bielany. W ciągu niecałych 15 minut mieszkańcy tych dzielnic mogą szybko i wygodnie dojechać samochodami do centrum FACTORY. Na modernizacji trasy skorzystają również mieszkańcy Białołęki oraz Bródna. Ich podróż do FACTORY ANNOPOL zajmie nie więcej niż 10 minut, ponieważ korki związane z remontem trasy po jej otworzeniu się skończyły.

Skróciła się także droga do pokonania komunikacją miejską. Z większości północno-wschodnich dzielnic stolicy można w mniej niż 30 minut dojechać do centrum FACTORY autobusem.

Ciekawym rozwiązaniem może być także wypad na zakupy pociągiem. Z dworca i stacji metra Warszawa – Gdańska przejazd pociągiem Kolei Mazowieckich potrwa zaledwie 15 minut. Szczegółowe czasy dojazdu pokazuje załączona infografika. Każdej doby przez most Grota Roweckiego przejeżdża ok. 150 tysięcy samochodów. Jest to najruchliwsza przeprawa przez Wisłę w Warszawie i w całej Polsce.

FACTORY Annopol jest położonym najbliżej śródmieścia centrum wyprzedażowym stolicy. Można w nim wybrać markowe ubrania i dodatki wśród 103 salonów outletowych, zarówno polskich jak i światowych topowych marek, m.in. Smyk, Guess, Tommy Hilfiger, Mustang, Nike, Reserved, Mohito, Cropp, House, Kazar, Lee Cooper, Levi’s, Cross Jeans, Big Star, Tom Tailor, i Digel w cenach obniżonych zawsze od 30% do 70%. Na klientów czeka duży parking na 845 miejsc z wydzielonymi miejscami dla: rodzin z dziećmi i dla osób niepełnosprawnych. W centrum działa zewnętrzna strefa zabaw i mini kino dla dzieci. W ciągu dwóch lata od otwarcia centrum outletowe zyskuje na popularności. W zeszłym roku liczba jego klientów wzrosła o 33%.  

FACTORY Annopol w liczbach
19 700 - tyle metrów kwadratowych liczy powierzchnia FACTORY Ursus
845 - tyle miejsc parkingowych liczy parking dla gości centrum
113 - liczba sklepów w centrum outlet
70 - tyle procent liczą wybrane przeceny markowych ubrań
33 - o tyle procent więcej klientów zrobiło zakupy w FACTORY Annopol w 2014 roku.