Przychodnia dla Zwierząt

Każda reklama nie jest lepszym jutrem

Proszę Szanownych Państwa, w dobrze rządzonym państwie administrują ludzie uznani za społecznie wybitnych.
W demokracji u wybitnych bez znaczenia jest wiek, pochodzenie, wykształcenie czy stan majątkowy.

Aliści podstawą jest pokoleniowa uczciwość, patriotyzm i dążenie do ugody. Wybitni ustanawiają prawa dla dobra państwa i społeczności, gdzie nadrzędnym dobrem jest prawo do wolności i prawa obywateli.

Państwo, poprzez prawną świeckość, każdemu zapewnia bezpieczeństwo płacenia podatków, a płacący zapewnia poziom dobra i możliwość rozwoju.

Państwo zwalcza pojęcie słowa „za darmo” i „promocja”. Ustanawia, że prawo to nie łaska.
Szanowni, zbliża się zima, a Nowa Gazeta Praska dociera jedynie do praskiej strony miasta. Z jej pomocą chciałbym dotrzeć do tych miejsc w mieście i wokół niego, które są mentalną wiochą. Jak wiecie, jestem przeciwnikiem wmawiania i bezdusznych zachowań.

Jestem przeciwnikiem wszystkich, wmawiających nam, że opieka nad zwierzętami jest za darmo, a brak odpowiedzialności za ich dobrostan może być bez konsekwencji.

Idzie zima. W północnych dzielnicach Warszawy są liczne osiedla domów jednorodzinnych, a na podwórkach psy uwiązane na łańcuchach, w nieocieplonych budach, żywione byle czym. Towarzyszą im stada  bezpańskich kotów, będące bombą ekologiczną. Chlamydioza, robaczyce przewodu pokarmowego i toksoplazmoza.

Tysiące uchodźców nie mają tyle „pierwotniaków” co kaczyńskie i tuskowe koty przy kuchni Pałacu w Jabłonnie, firmowanego przez Polską Akademię Nauk.

Jabłonowska Polska Akademia Nauka odmawia skorzystania z gminnego  programu ograniczania płodności. Prawo do praw zwierząt polega na tym, że zwierzę nie jest rzeczą. Należy mu się godna strawa, dach nad głową, a przede wszystkim nad ogonem, także poświęcony czas i elementarna czułość. Czynnością obowiązkową są także kastracja i szczepienia.

Przed zimą podarujmy schroniskom  koce i materiały do ociepleń. Jak znam życie, schroniskom wystarcza jedzenia. Korporacyjne supermarkety, aby oszczędzić na utylizacji przeterminowanej żywności, przekazują ją schronisk.
Aliści utrzymanie ciepłoty ciała jest najważniejsze.

Chciałbym się z Wami spotkać po wyborach w normalnym kraju. Przy sympatii ościennych sąsiadów, mających swoje psy i koty. Są naszą wizytówką prawa, wolności, zamożności, rozwoju, demokracji i kultury.

 lek. wet. Zygmunt Kosacki