Przyjdź na Rajd

W sobotę 24 września o godz. 14.00 wystartuje 7. Praski Rajd Pojazdów Zabytkowych. Start i meta rajdu zlokalizowane będą na terenie jednego z najstarszych, wciąż działających praskich zakładów przemysłowych - Fabryki Obrabiarek Precyzyjnych AVIA, przy ul. Siedleckiej 47 w Warszawie.

Trasa tegorocznego Rajdu Praskiego przebiegnie szlakiem przemysłu oraz warszawskich rzemieślników i po raz pierwszy przejedzie na lewą stronę Wisły. Uczestnicy rajdu odwiedzą duże zakłady i małe pracownie oraz będą mogli podziwiać industrialną architekturę i zakamarki starych fabryczek. Przy okazji zmierzą się z tematycznymi zagadkami m.in. w Muzeum Warszawskiej Pragi, które jest partnerem wydarzenia.

7. Rajd Praski to nie tylko wyjątkowe spotkanie miłośników zabytkowej motoryzacji, ale również świetna zabawa dla całych rodzin. W tym roku na terenie fabryki AVIA w godzinach 12.00-17.00 odbędzie się piknik KAWA I SAMOCHODY, w trakcie którego na najmłodszych czekać będzie gorąca czekolada.

Organizatorami imprezy są: Praskie Stowarzyszenie Mieszkańców „Michałów”, stowarzyszenie Stado Baranów, Komisja Pojazdów Zabytkowych Automobilklub Polski, Magazyn Classic Auto oraz Muzeum Warszawy.

Więcej informacji: facebook.com/rajdpraski