Inicjatywa Mieszkańców Warszawy

Pomóżmy im przetrwać zimę

Stowarzyszenie „Inicjatywa Mieszkańców Białołęki” rozpoczyna swoją kolejną akcję – zbiórkę dla bezdomnych, porzuconych zwierząt. Odbędzie się ona w dniach 24-30 listopada w kilku miejscach na terenie Białołęki.

W tym roku zbiórka zostanie zorganizowana po raz pierwszy. Do jej przeprowadzenia skłoniła członków naszego stowarzyszenia trudna sytuacja „Straży dla Zwierząt”, organizacji pożytku publicznego, która zajmuje się ratowaniem i opieką nad porzuconymi i zmaltretowanymi zwierzętami. Być może Czytelnicy słyszeli o psie Prezesie, który został uratowany przez tę organizację po porzuceniu go w jednej z firm mieszczących się przy ul. Modlińskiej.

Zbiórka będzie miała charakter rzeczowy. Szczególnie potrzebnymi artykułami są: karma dla zwierząt, środki higieniczne, środki medyczne oraz żwirek dla kotów.

Dary te można będzie składać w sześciu punktach mieszczących się na terenie pięciu białołęckich sklepów i jednego pubu.

Oto one:
1. Sklep „Carrefour”, ul. Światowida 18, Warszawa.
2. Sklep „Aquael Zoo” mieszczący się w C.H. Auchan, ul. Modlińska 8, Warszawa.
3. Sklep „Crazy World Pets”, ul. Ciołkosza 2, Warszawa.
4. Sklep „Szczęśliwe Zwierzaki”, ul. Odkryta 15, Warszawa.
5. Bazarek „Poraje”, sklep zoologiczny przy ul. Porajów 1, Warszawa.
6. Pub „Baryłka”, ul. Erazma z Zakroczymia 2, Warszawa.

Koordynatorem zbiórki jest Agnieszka Wielgołaska. Więcej informacji odnośnie naszej akcji można uzyskać pod numerem tel. 730-141-715, pisząc maila na adres bialoleka@inicjatywa.waw.pl lub zaglądając na profil Facebookowy stowarzyszenia „Inicjatywa Mieszkańców Białołęki”.

Można dokonać także przelewu bezpośrednio na konto „Straży dla Zwierząt”:
16 1090 1753 0000 0001 0481 7326

Serdecznie zachęcam Państwa do udziału w naszej inicjatywie. Niech nasze wspólne działania przyczynią się do poprawy losu wielkich przyjaciół ludzi, jakimi są zwierzęta.

Piotr Basiński
radny Dzielnicy Białołęka
Stowarzyszenie „Inicjatywa
Mieszkańców Warszawy”
Koło „Inicjatywa
Mieszkańców Białołęki”