Huczne powitanie w Galerii Północnej

Już teraz wiadomo, że Galeria Północna będzie nowym towarzyskim i rozrywkowym centrum Białołęki. Udowodniła to impreza powitalna z okazji otwarcia Galerii, zorganizowana w ostatni weekend września. W dniach 29 września - 1 października na klientów czekały liczne atrakcje, koncerty oraz spotkania z gwiazdami i popularnymi youtuberami.

Każdy z trzech dni miał inny motyw przewodni, dzięki czemu każdy znalazł dla siebie coś ciekawego. W piątek Galeria Północna zaprosiła swoich klientów na spotkanie z kulinarnymi mistrzami. Imprezę pod hasłem „Smaczne gotowanie” rozpoczęła ceniona restauratorka Magda Gessler, autorka programu „Kuchenne rewolucje”. Następnie swoje autorskie menu zaprezentował Mateusz Gessler, juror polskiej edycji programu MasterChef Junior i właściciel znanych warszawskich restauracji.

Ostatnią gwiazdą sztuki kulinarnej był Damian Kordas, zwycięzca IV edycji programu MaserChef, który wspólnie z najlepszymi dziecięcymi kucharzami, znanymi z programu MasterChef Junior, Natalią Paździor i Kubą Tomaszczykiem, poprowadził kulinarne warsztaty dla całej rodziny. Był czas na spróbowanie pyszności, autografy  oraz pamiątkowe zdjęcia. Równolegle z gotowaniem na scenie głównej, na poziomie +1 odbywały się warsztaty teatralne dla dzieci i spektakl Teatru Barnaby „Czerwony Kapturek”. Dzień zakończył koncert Margaret.

W sobotę na gości czekał zakupowy maraton w towarzystwie popularnych i lubianych celebrytów: Mai Sablewskiej, Macieja Musiała i blogerów Deynn&Majewski. Dla dzieci i młodzieży zaplanowano talent show, w którym uczestników nagradzało gwiazdorskie jury w składzie Patrycja Kazadi, Adam Zdrójkowski i Kasia Bujakiewicz. Drugi dzień wielkiego otwarcia swoim koncertem uświetniła Cleo.

W niedzielę 1 października, Galeria Północna zaprosiła wielbicieli srebrnego ekranu na spotkanie z gwiazdami serialu „M jak miłość”. O swojej pracy na planie popularnej telenoweli opowiadali: Teresa Lipowska, Kasia Cichopek, Małgorzata Pieńkowska i Marcin Mroczek. Był czas na wspólne zdjęcia z ulubionymi aktorami oraz na autografy. Dzień zakończył koncert ulubieńca młodzieżowej publiczności, Dawida Kwiatkowskiego. Imprezę prowadzili: Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna.

Organizatorzy zapewniają, że trzy dni otwarcia to tylko wstęp do kolejnych wydarzeń, jakie Galeria Północna przygotowuje dla swoich klientów w najbliższych miesiącach.

 JK