Przychodnia dla Zwierząt

Czarne bilbordy, ciemny lud

Proszę Szanownych Państwa, wszystkie dawne kościoły i sanktuaria maryjne powstały na bazie miejsc kultu słowiańskiej bogini Lady. To ona była królową Polski i królową nieba. Do dzisiejszej  Maryi dopisano wszystko to, co było związane z Ladą. Informacje pochodzą z kronik Jana Długosza. W czasach, w których Konrad Mazowiecki sprowadził do Lechii Krzyżaków lokalny książę, sprowadził z Węgier zbrojną sektę Paulinów, by utrwalała władzę i kult katolicki na Jasnej Górze i okolicy. Zakon krzyżacki i pauliński to zakony maryjne, tylko że zbrojne.

Pisząc o działaniu fluoru na zwierzęta nie sposób nie wspomnieć o działaniu fluoru na ludzi. Fluor jest psychotropem, a także wzmaga działanie innych uspokajających  leków psychotropowych. Nagminnie jest aplikowany w szpitalach psychiatrycznych i domach opieki społecznej. Czterdzieści pięć setnych z miliona miligrama już wpływa na spowolnienie reakcji.

Zjawisko to wykorzystują największe uzdrowiska na całym świecie, bo po fluorowej wodzie nagle ludzie zaczynają się czuć się wspaniale. Niechlubnym faktem z historii jest używanie go w obozach koncentracyjnych, w których fluor skutecznie chronił przed wybuchami buntów. Ok 100 miejscowości centralnej i północnej Polski, w tym Malbork, ma przekroczone normy. We Wrocławiu oficjalnie fluoryzuje się wodę miejską. Nie znam ani jednej pasty do zębów, ani jednego płynu do płukania jamy ustnej bez zawartości fluoru. Aby zapewnić odpowiednią dawkę do ochrony uzębienia, wystarczy jedna filiżanka herbaty lub spożywanie ziemniaków, ryb, kapusty, sałaty, brokułów, mleka. Gotowanie wody i produktów tylko zwiększa stężenie toksyny. Więc po co rząd dba o nasze zęby? Ano, by nie wpiły się we władzę i nie było powstań.
 

lek. wet. Zygmunt Kosacki
Jabłonna, ul. Szkolna 22A
czynne: pon.-pt. 12-19, sob. 10-13
tel. 22 782-48-88, 602-341-684
e-mail: zygakosacki@wp.pl
Pełen zakres usług