Przychodnia dla Zwierząt

Czarne bilbordy ciemny lud

Proszę Szanownych Państwa, wszystko to, co jest oparte na prawdzie pozostaje wieczne. Mimo zapewnień upadła tysiącletnia rzesza i umarł Lenin wiecznie żywy. Pompowany etos Jasnej Góry też ma swoje rysy, aliści opisywany wcześniej słowiański klasztor wraz z setką służek i mnichów został podpalony, a siłą zagoniona tam elita naszych przodków została spalona żywcem.

Okolicznych wyznawców Lady wymordowano, a część kobiet sprzedano do katolickich burdeli. Domy publiczne były elementem przykościelnych interesów i niczym nie uwłaczały w wierze. Dlatego, o ironio, słowo Ladacznica czyli służka ma kojarzyć się z dziwką, a nie z boginią i posługą. Do takiej opoki ciągną pielgrzymki i na takiej opoce stoją ci, którzy mówią, jak żyć i mianują nam władców.

Wróćmy jeszcze do fluoru. Suma dawek tego pierwiastka doprowadza do fluorozy. Podstawowym jej objawami są uszkodzenia chrząstek stawowych, ścięgien, mięśni, łamliwość i nowotwory kości, zwłaszcza u dużych ras psów, ale także u ludzi. Ile słyszy się o złamaniach szyjek kości udowych i ile reklam preparatów na stawy widzimy w mediach? Fluor ułatwia też wchłanianie ołowiu, a ten z kolei jest wielkim przyjacielem Alzheimera. Fluor blokuje aktywność tarczycy, czyli powoduje jej niedoczynność, w tym chorobę Hashimoto. Owczarki niemieckie, jamniki i wiele ras psów chorują wraz ze swoimi właścicielami, żyjąc w tym samym zatrutym środowisku. Fluor, co najgorsze, zaburza pracę mózgu. Wypacza osobowość, blokuje ujawniania się wrodzonych talentów. Utrudnia zapamiętywanie, uczenie się. Jednostki, pomnożone w społeczeństwo, dają łatwo się manipulować. Jednostki, pomnożone w społeczeństwo, przestają działać na własną korzyść. Fluorowa społeczność daje się dzielić, skłócać, zastraszać, izolować, akceptuje bezprawie i kłamstwa, daje sobą rządzić  byle komu. Od pewnego poziomu stężenia toksyny społeczeństwo nabywa cech zatrucia. Staje się głupie, aroganckie i upada. Dlatego ostatnie felietony nosiły ten sam tytuł.

lek. wet. Zygmunt Kosacki
Jabłonna, ul. Szkolna 22A
czynne: pon.-pt. 12-19, sob. 10-13
tel. 22 782-48-88, 602-341-684,
e-mail: zygakosacki@wp.pl
Pełen zakres usług