Zaproszenie na Otwocką

Urząd Dzielnicy Praga-Północ serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Warszawy na całodniowe i otwarte wydarzenie sportowe pod honorowym patronatem Wojciecha Zabłockiego Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy w dniu 16.12.2017 r. które odbędzie się w Małej Warszawie przy ul. Otwockiej 14.

Specjalnie dla mieszkańców Urząd przygotował całodniową i bezpłatną imprezę utrzymaną w klimacie i duchu sportowym, podczas której każdy znajdzie coś dla siebie.

W programie między innymi porady dietetyków, spotkania z doradcami personalnymi, sportowe bloki tematyczne (między innymi ZUMBA, AEROBIK) oraz warsztaty tańca.

Dla seniorów gimnastyka i zajęcia rehabilitacyjne, a dla najmłodszych stoiska rekreacyjno-sportowe (gry i zabawy), konkursy z nagrodami oraz przedstawienie multimedialne „Mówiący Wieloryb”.
Do tego prezentacja Klubów Sportowych z Pragi-Północ, stoiska zdrowotno-sportowe np. z pomiarem ciśnienia i pomiarem tkanki tłuszczowej oraz koncert grupy KORZUH.

Dla wszystkich uczestników sportowy przedświąteczny poczęstunek.

Kulminacją wydarzenia będą I Wybory Sportowej Miss Pragi-Północ. Kandydatki będą brały udział w poszczególnych konkurencjach sportowych oraz zachęcały do właściwego odżywiania oraz dbania o  zdrowy i sportowy tryb życia. Ta część imprezy przewidziana jest od godziny 19.00.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w REGULAMINIE znajdującym się na stronach: http://praga-pn.waw.pl/page/25,aktualnosci.html?id=13780 oraz http://nasza.praga-pn.waw.pl/page/oraz na http://www.malawarszawa.pl/regulamin

Impreza ma na celu popularyzację sportu i rekreacji, zdrowego żywienia, a także poprawy kondycji ciała i ducha wśród mieszkańców Dzielnicy jak i całej Warszawy.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do czynnego udziału w całym wydarzeniu!