Spotkanie z Mikołajem w Galerii Wileńskiej

W sobotę 16 grudnia na drugim piętrze Galerii Wileńskiej odbyła się impreza świąteczna z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wspólnie z kadrą zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 73, dzieci wyruszyły w podróż do domu Świętego Mikołaja.

Choć Boże Narodzenie już dawno za nami, warto cofnąć się w czasie i przypomnieć świąteczną atmosferę, która zapanowała w Galerii Wileńskiej 16 grudnia. Podczas specjalnie przygotowanych tego dnia warsztatów, dzieci same tworzyły świąteczne dekoracje. Pod czujnym okiem Marzeny Mrozińskiej ze Szkoły Podstawowej nr 73 udawało się im wyczarować choinki i renifery z szyszek oraz fantazyjne ozdoby choinkowe z drewnianych szpatułek i guzików, oraz wykonać świąteczne kartki według własnego projektu oraz udekorować zimowe śnieżynki.

Nie zabrakło oczywiście gospodarza - Świętego Mikołaja, z którym każdy mógł zrobić sobie pamiątkową fotografię, oraz świątecznych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami dla laureatów.

Klienci Galerii Wileńskiej podziwiali choinkę przystrojoną specjalnie na tę okazję ozdobami świątecznymi, przygotowanymi przez najzdolniejszych uczniów Szkoły Podstawowej nr 73. Było świątecznie i kolorowo.

JK