Nowa rozrywkowa przestrzeń na dachu Galerii Północnej

Ponad 5000 mkw. powierzchni obsadzonej naturalną roślinnością, amfiteatr, miejsca do zabawy i odpoczynku dla dzieci oraz dorosłych. A do tego bogaty program animacji obejmujący cotygodniowe warsztaty taneczne, muzyka na żywo, zajęcia sportowe, spotkania z kabaretami i warsztaty dla całych rodzin. Z początkiem maja ogród na dachu Galerii Północnej, zamienił się w nową rozrywkową przestrzeń Białołęki.

W Galerii Północnej każde miejsce ma wyjątkowy charakter. Zielona przestrzeń dachu, zlokalizowana na poziomie +2 obok strefy gastronomicznej to idealne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu i ciekawego spędzenia wolnego czasu z rodziną lub znajomymi. Od maja dach stał się też nową rozrywkową przestrzenią na północy Warszawy – od czwartku do niedzieli Galeria Północna zaprasza klientów do integracji i wypoczynku podczas bezpłatnych animacji w ogrodzie na dachu. Na najbardziej aktywnych uczestników animacji czeka też dodatkowa niespodzianka – wystarczy na specjalnej karcie lojalnościowej zebrać 10 pieczątek za udział w eventach od czwartku do soboty, aby odebrać kartę podarunkową o wartości 50 PLN na zakupy w Galerii Północnej!

Muzyczne czwartki z Egurrola Dance Studio

Porywająca muzyka, zabawa w miłym towarzystwie i możliwość poznania różnych stylów tanecznych - w czwartki goście Galerii Północnej bawią się wspólnie podczas tanecznych wieczorów w ogrodzie na dachu. Co tydzień od godziny 19.00 na muzyczne atrakcje pod gołym niebem obiekt zaprasza wspólnie z jedną z najpopularniejszych szkół tańca w Polsce - Egurrola Dance Studio. W godzinach 19.00-20.30 profesjonalni instruktorzy prowadzą zajęcia, a po warsztatach aż do zamknięcia Galerii Północnej czas upłynie na zabawie przy muzyce DJ-a.

Humorystyczne piątki z Klubem Komediowym

Według amerykańskich naukowców minuta spontanicznego śmiechu przedłuża nasze życie nawet o godzinę. A nie ma milszego sposobu na wywołanie uśmiechu niż udany spędzony wieczór z atrakcyjną rozrywką. W każdy piątek w godzinach 20.00-21.00 aktorzy Klubu Komediowego zaproszą gości do oglądania skeczy i spektakli improwizowanych. W ramach spotkań komediowych w lipcu i sierpniu Galerię Północną odwiedzą także goście specjalni. 19 lipca odbędzie się spotkanie z Jerzym Kryszakiem, popularnym aktorem, komikiem i parodystą. 23 sierpnia w Galerii Północnej wystąpi Marcin Daniec, znany satyryk i aktor kabaretowy.

Sportowe soboty dla aktywnych

Soboty w ogrodzie na dachu Galerii Północnej upłyną pod znakiem sportu. W godzinach 17.00-19.00 centrum zaprasza gości na treningi pod okiem instruktorów, które pozwolą z dobrą energią rozpocząć weekend. Zumba, joga, trampoliny czy power bike – wśród bogatego programu zajęć każdy znajdzie coś dla siebie! Kiedy dorośli i młodzież będą się oddawali sportowym wyzwaniom, na najmłodszych czekają animacje prowadzone przez przeszkolonych opiekunów.

Rodzinne niedziele z warsztatami dla dzieci

Niedziela to czas dla rodziny i dlatego nawet w dni wolne od handlu Galeria Północna nie próżnuje. W każdą niedzielę w godzinach 16.00-18.00 zaprasza dzieci z opiekunami na interaktywne warsztaty muzyczne, przyrodnicze, naukowe czy manualne, które wypełnią czas wartościową, edukacyjną i rozrywką. Udział w projekcie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Na maluchy czeka dodatkowa niespodzianka - za udział w czterech niedzielnych warsztatach i skompletowanie 4 pieczątek potwierdzających obecność można odebrać zwierzaka marki Schleich. Do wygrania czeka kolekcja 4 figurek.

Zapraszamy do śledzenia aktualnego planu wydarzeń, zajęć sportowych i warsztatów na stronie www.galeriapolnocna.pl oraz na profilu Galerii Północnej na Facebooku.