Galeria pachnąca czekoladą

Jak smakuje własnoręcznie zrobiona czekoladowa pralinka – można się było przekonać w sobotę 20 października w Galerii Wileńskiej. Na klientów Galerii czekały tego dnia konkursy, karty podarunkowe oraz liczne rabaty i promocje. A wszystko to w obezwładniającym aromacie kawy i czekolady.

Zakupy w Galerii Wileńskiej tego dnia były wyjątkowo przyjemne. Dla klientów przygotowano wiele atrakcji. Każdy mógł wziąć udział w konkursie na paragon o najwyższej wartości, w którym do wygrania były karty podarunkowe o łącznej wartości 4000 zł za trzy pierwsze miejsca – odpowiednio na kwoty: 2000, 1500 i 500 zł. O wygranej decydowała najwyższa suma paragonów pochodzących ze sklepów na terenie Galerii Wileńskiej.

Podczas sobotniego wydarzenia można było ponadto zawalczyć o 150 kart podarunkowych o wartości 30 zł każda. Na wszystkich gości czekały także pyszne stoiska z czekoladowymi fontannami oraz wiele specjalnych ofert i rabatów, przygotowanych przez sklepy i lokale.

Dużą atrakcją były też warsztaty czekoladowe. Pod okiem profesjonalnych cukierników uczestnicy tych zajęć sami tworzyli czekoladowe cuda – truflowe praliny z nadzieniem i w kolorowej posypce. Najpierw czekoladowe foremki należało napełnić nadzieniem piernikowym, z masła orzechowego, marakui, lub kremem kokosowym. Tak przygotowaną pralinkę wystarczyło już tylko wrzucić do miseczki z czekoladą, obtoczyć w posypce waflowej lub kokosowej i ... zjeść. Nie były to warsztaty tylko dla dzieci. Dorośli też się świetnie bawili.

JK