Już wkrótce rusza nowa Inwestycja mieszkaniowa RSM „Praga” „Stacja Targówek”, przy ul. Witebskiej 4

Kolejna inwestycja mieszkaniowa RSM „Praga” powstanie przy II linii warszawskiego metra. Jego bliskość to jedno z ważniejszych kryteriów wyboru mieszkania jakim kierują się potencjalni nabywcy. Świetna lokalizacja, a co najważniejsze świetna komunikacja to podstawowy parametr w wyborze miejsca do życia, szczególnie ważny w tak dużym mieście jakim jest Warszawa. Najnowsza inwestycja RSM Praga nosić będzie nazwę Stacja Targówek ze względu na bliskość stacji metra i lokalizacje – ulica Witebskiej 4 – w sercu jednaj z najbardziej rozwijających się dzielnic stolicy.

Planowana inwestycja stanie w centrum Targówka - tuż przy II linii metra, w otoczeniu licznych terenów zielonych m.in. Parku Wiecha, w sąsiedztwie szkół, przedszkoli, licznych placów zabaw oraz Teatru Rampa! Bliskość nie tylko metra, ale także przystanków autobusowych oraz stacji PKP zapewnia doskonałą komunikację z innymi dzielnicami. Inwestycja projektowana jest z myślą o tych, którzy cenią sobie spokój, ciszę, a jednocześnie nie chcą rezygnować z bycia aktywnymi. Ci, który kochają ruch pobliżu znajdą się liczne ośrodki sportu i rekreacji (m.in. OSIR Targówek) i kluby fitness. Do aktywnego spędzania czasu zachęca dostępność stacji Veturilo oraz ścieżek rowerowych. Fanów ruchu na świeżym powietrzu ucieszy także bliskość Skweru Wiecha z siłownią plenerową, torem do jazdy na wrotkach, boiskami i placami zabaw.

Sama inwestycja składać się będzie z trzech budynków z mieszkaniami o najbardziej pożądanych metrażach – od 26 m2 do 71 m2. Zadbaliśmy o odpowiednią oprawę inwestycji, w której dobrze będzie się mieszkać zarówno rodzinom z dziećmi, jak mi młodym aktywnym miłośnikom miejskiego stylu życia. Będzie nowocześnie, kameralnie i wyjątkowo! Nowoczesna bryła budynku - wpisuje się w najbliższe otoczenie, jednocześnie dodając mu świeżości i nowego wyrazu, a struktura mieszkań idealnie sprawdzi się nie tylko dla osób dynamicznie żyjących i stawiające na funkcjonalny rozkład mieszkań rodzin, ale tez dla tych chcących pozyskać nieruchomość w celach inwestycyjnych.

Rozpoczęcie budowy zaplanowane jest na I kwartał 2019 roku.

Więcej informacji o inwestycjach RSM „Praga” można dowiedzieć się ze strony spółdzielni www.rsmpraga.pl