Grudzień pełen atrakcji w Galerii Wileńskiej

Mikołajki w muzycznej oprawie, świąteczny kącik z atrakcjami, warsztaty dla dzieci pachnące piernikami czy pakowanie prezentów, to tylko niektóre z wielu atrakcji planowanych na terenie Galerii Wileńskiej w okresie przedświątecznym.

W Galerii Wileńskiej Mikołajki odbyły się już 1 grudnia. W wybranych sklepach koncertowała orkiestra w asyście Świętego Mikołaja, który przygotował dla klientów Galerii Wileńskiej prezenty w postaci kart podarunkowych o wartości 30 zł.

Dla najmłodszych zaś przewidziane były mikołajkowe zabawy, świąteczne zajęcia edukacyjne, pachnące zdrowe ciastka oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem.

W terminie do 27 grudnia w pasażu głównym Galerii stoi świąteczne stoisko, gdzie można nabyć piękne bombki na choinkę, ręcznie robione stroiki oraz inne ozdoby bożonarodzeniowe. To doskonała okazja do uzupełnienia lub wymiany domowego wystroju świątecznego.

Zaś od 18 do 23 grudnia będzie można bezpłatnie zapakować prezent dla najbliższych przy stanowisku Google. Wystarczy posiadać Kartę Stałego Klienta Galerii Wileńskiej i zainstalować aplikację GPay, aby skorzystać z usługi.

Towarzysząca akcji atrakcja, to specjalnie przygotowana świąteczna strefa wypoczynkowa, która pozwoli klientom na chwilę relaksu w gorączce świątecznych zakupów.