Poznaj Sąsiada! Ostatnia szansa na udział w warsztatach sąsiedzkich na Bródnie!

Chcesz poznać swoich sąsiadów, ale nie wiesz od czego zacząć? Masz pomysł na wydarzenie integrujące Twoje sąsiedztwo? Warsztaty Sąsiedzkie na Bródnie to okazja, żeby dowiedzieć się jak to zrobić!

Warsztaty sąsiedzkie to zwycięski projekt z budżetu obywatelskiego Urzędu Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy organizowany przez Fundację Pole Dialogu, którego celem jest integracja mieszkańców Bródna oraz poruszenie tematu sąsiedztwa. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość dowiedzieć się w jaki sposób wywierać pozytywny wpływ na swój blok czy podwórko oraz jak organizować i zyskać fundusze na wydarzenia integrujące sąsiadów. Rezultatem warsztatów będzie wymiana konkretnych dobrych przykładów działań sąsiedzkich oraz ich opracowanie w Kodeks Sąsiada, który opublikowany zostanie w formie plakatów dostępnych do samodzielnego powieszenia w sąsiedztwie uczestników.

Zapraszamy mieszkańców do rejestracji na ostatni warsztat z serii:

7 września 15.00-19.00 w Urzędzie Dzielnicy Targówek, Kondratowicza 20, sala konferencyjna

Zapraszamy do zapisów na warsztaty poprzez wysłanie krótkiego maila z imieniem, nazwiskiem i telefonem na adres kontakt@poledialogu.org.pl lub telefoniczną informację pod numerem 737 464 853. Możesz również skorzystać z prostego formularza elektronicznego: https://poledialogu.typeform.com/to/GJT3cT.