Galeria Wileńska w oczekiwaniu na święta

„Magiczny pociąg”, spotkanie ze Świętym Mikołajem, piernikowe warsztaty dla szkół, mikołajkowe stoisko oraz stragany bożonarodzeniowe – to jeszcze nie wszystkie atrakcje, jakie przygotuje Galeria Wileńska dla swoich Klientów w przedświątecznym czasie.

Na miesiąc przed świętami Bożego Narodzenia przed wejściem głównym do Galerii pojawiła się świąteczna scenografia w formie magicznego pociągu, który będzie można podziwiać aż do początku przyszłego roku. Dekoracja stanie się jednocześnie atrakcyjnym, utrzymanym w gwiazdkowej atmosferze tłem dla świątecznego konkursu. Uczestnicy, którzy wykonają zdjęcie w magicznym pociągu i udostępnią je w swoich kanałach social media, będą mieli szansę wygrać karty podarunkowe Galerii Wileńskiej.

Od 2 grudnia czekają na klientów Galerii bożonarodzeniowe stragany, w których można kupić oryginalne bombki na choinkę. Jedno stanowisko z ozdobami jest umieszczone w pasażu głównym na poziomie 0, a drugie przy strefie wypoczynkowej na drugim piętrze. Ponadto większość sklepów i restauracji, znajdujących się na terenie Galerii Wileńskiej, przygotowało również przedświąteczne atrakcyjne rabaty dla swoich klientów.

W piątek zaś, 6 grudnia, w godzinach 12:00-18:00, odbędzie się event mikołajkowy pod hasłem „Odświętni na Pradze”. Tego dnia w strefie wydarzenia, zlokalizowanej na pierwszym piętrze Galerii Wileńskiej, będzie można spotkać Świętego Mikołaja i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie, a także udekorować pierniki podczas warsztatów kreatywnych. Ponadto przy specjalnym mikołajkowym stoisku prosprzedażowym klienci będą mogli wymienić swoje paragony na karty podarunkowe. Akcja odbędzie się wyłącznie w Mikołajki. Liczba kart podarunkowych jest ograniczona, szczegółowe zasady znajdą się na www.galeriawilenska.pl. Na uczestników mikołajkowych zabaw i konkursów czekać będą prezenty, których nie może zabraknąć w ten wyjątkowy dzień. Świąteczną atmosferę spotkania podkreśli słodki i gorący poczęstunek, który dla uczestników przygotują cukiernie i kawiarnie.

Galeria Wileńska zaprasza również do udziału w akcji dobroczynnej, która polegać będzie na pisaniu życzeń dla osób przebywających w szpitalu w okresie przedświątecznym. Możemy sprawić przyjemność chorym, pisząc im ciepłe słowa i wrzucając specjalnie przygotowane kartki do urny, która stanie w strefie wydarzenia. Wypełnione życzeniami pocztówki zostaną przekazane chorym przez wolontariuszy Fundacji „Dr Clown” w ramach projektu „Terapia Śmiechem”.
Serdecznie zapraszamy do świętowania w Galerii Wileńskiej!